Naujienos

2017-07-17 10:07:13

Globos namų šventė ,, Artimųjų sulaukus"

                                      Pabūkime kartu ,

                                      Kol vienas kitą turime,

                                      Kol žvalgomės pro langą,

                                                                      Užtrukusių kely.

                                                                      Kada jei ne dabar,

                                                                      Kai savo artimąjį apkabinę,

                                                                      Mes galime pajusti

                                                                      Šilumą širdy...

                                        Šiais žodžiais mes pasitikome savo artimuosius....

                      Šiltą ir saulėtą įsibėgėjusios vasaros, liepos 7 -sios rytą, globos namuose jautėsi sujudimas, aidėjo šurmulys.  Tą dieną vyko gyventojų ir jų giminaičių, artimųjų susitikimo šventė „Artimųjų sulaukus“. Ši šventė globos namuose pati brangiausia ir laukiamiausia.
                      Į giminių susitikimą susirinko gausus būrys svečių,  kurie aplankė savo artimuosius, giminaičius, draugus, gyvenančius globos namuose.  Atvykusieji galėjo rūpimais klausimais pasikalbėti su įstaigos direktoriumi, socialiniais darbuotojais ir  kitais darbuotojais.  Globos namų  posėdžių salėje artimieji galėjo pamatyti bei pasidžiaugti spalvinga gyventojų keramikos, rankdarbių ir dailės darbų paroda.
                      Ilgai laukta šventė prasidėjo globos namų direktoriaus Kęstučio Jakelio sveikinimo žodžiu. Direktorius pristatė globos namų veiklą, dirbantį personalą bei kalbėjo apie aktualiausius nūdienos klausimus. Dėl naujausios informacijos į renginį buvo pakviesta Kauno regiono Institucinės Globos Pertvarkos procesų ekspertė Vida Lukamskienė, kuri artimuosius supažindino su pertvarkos proceso eiga.

Norintieji galėjo užduoti rūpimus klausimus, turėjo galimybę pasisakyti.

                      Po oficialiosios dalies visi buvo pakviesti stebėti šventinę- koncertinę programą ir pasižiūrėti įamžintų akimirkų video ir foto vaizduose. Į skambias dainas, šokius ir linksmus mini vaidinimus gyventojai sudėjo dalelę savų širdžių, kurias dovanojo visiems salėje susirinkusiems svečiams. Šokis ,,Angelo sparnai saugo mus amžinai" sujaudino ne vieną salėje esantį žiūrovą, nes jame gyventojai  norėjo atskleisti padėką savo Angelui Sargui, kad jis saugo juos dieną ir naktį.....

                      Pasibaigus šventiniam koncertui artimieji buvo pakviesti į parką, kuriame svečiai, gyventojai ir visi dalyvavusieji šventėje buvo vaišinami šiupiniu ir namine gira.
                      Nuotaikinga muzika kvietė visus linksmai palinguoti, pašokti. Rateliu sukosi visi –  gyventojai kartu su artimaisiais, ir gyventojai, kurių artimieji neturėjo galimybės aplankyti.

                      Ši diena globos namuose buvo kupina geros nuotaikos ir džiugių akimirkų.

Nuotrauka