Naujienos

2016-04-09 11:10:47

Nominacija už muzikalumą

Balandžio 7, 8, 14 ir 16  dienomis Linkuvos kultūros centre, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos kultūros paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius jau 15 kartą rengia Respublikinį vokalinių ansamblių festivalį-konkursą “Kur aukštas klevas 2016″.

Šio festivalio tikslai – aktyvinti vokalinių ansamblių veiklą, ugdyti jų meistriškumą, paskatinti geriausius kolektyvus ir atlikėjus. Balandžio 8 diena yra skirta socialinės globos namų kolektyvų ir solistų pasirodymams. Mūsų globos namus šiame konkurse atstovavo vokalinis ansamblis “Strėva” ir solistas Valdas Vilimas (vadovas Arvydas Kairevičius).

13 val. į Linkuvos kultūros centre prasidėjusią šventę susirinko dalyviai iš Linkuvos, Strėvininkų, Duseikių, Skemų, Kupiškio, Kretingos, Latvijos Respublikos Iecavos ir Latvijos Respublikos Jelgavos socialinės globos namų. Festivalyje – konkurse atvykę atlikėjai  stengėsi sušildyti salės žiūrovus ir komisiją savo dainomis ir muzika.

Kompetentingą komisiją sudarė: Birutė Vanagienė – Pakruojo rajono savivaldybės kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja, Daiva Kacilevičienė – Linkuvos gimnazijos muzikos mokytoja, metodininkė, Simonas Kilius – Linkuvos kultūros centro meno vadovas, Vilma Janickienė – Linkuvos kultūros centro Ūdekų skyriaus meno vadovė.

Šiame konkurse puikiai pasirodė mūsų solistas Valdas Vilimas ir pelnė nominaciją už muzikalumą. Sveikiname Valdą ir dėkojame vadovui Arvydui už nuoširdų ir prasmingą darbą… Linkime nepailsti ir tobulėti bei mus visus džiuginti muzikavimu.