Naujienos

2019-05-21 12:06:27

Po mažą žingsnį kartu...

"Mes UŽ Kalėdas ir UŽ Gerumą. O ypač UŽ, kad tai tęstųsi ištisus metus. Todėl visus ateinančius metus kepsime pyragus, dainuosime, juoksimės ir dalinsimės tuo, ko šiais laikais labiausiai pasigendama - nuoširdžiu bendravimu." Tai puikios komandos, kuri nuolatos kuria gėrį ir priverčia kitus nusišypsoti, šūkis. Šauni komanda, susibūrusi socialiniam projektui "Po mažą žingsnį kartu", organizuoja akcijas, skirtas suburti vienišus, pagyvenusius žmones, skatinti juos susipažinti su naujais žmonėmis ir bendrauti. Projekto vykdytojai, dažniausiai aplankantys mažų miestelių globos namus, šįsyk pasirinko mūsų namus.

Sekmadienio popietės metu skambėjo muzika, juokas, vyko šokiai ir šiltas, nuoširdus bendravimas. "Maisto manija" savininkė visus vaišino pyragais ir šilta arbata. Charizma spinduliuojančios atlikėjos Evos pasirodymas scenoje, visus susirinkusius pakerėjo ir suteikė naują didžiulį energijos pliūpsnį.

Nuoširdžiai dėkojame šauniai komandai: "EVOKS" renginių organizavimui, "Skustuvo brolijai" ir "Maisto manija" nariams už nepakartojamas akimirkas, šypsenas, dovanotą šilumą ir bendravimą. Lauksime Jūsų sugrįžtant ir kitais metais...

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka