Naujienos

2018-11-23 01:11:32

Renginys "Stiprus, kai tu šalia"

Lapkričio 16 dieną dalyvavome tradicinėje, kasmetinėje, jau 19 kartą organizuojamoje menų dienoje, kuri skirta neįgaliųjų dienai paminėti. Šventę "Stiprus, kai tu šalia" Skemų socialinės globos namai šiemet organizavo 9 kartą, kuri vyko Rokiškio kultūros centre. Šį kartą renginyje dalyvavo 12 kolektyvų su žinomais atlikėjais iš visos Lietuvos. Į renginį visus atvykusius sveikino šventės globėjas - Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, seimo nariai Jonas Jarutis, Raimundas Martinėlis ir Tomas Tomilinas.

Mūsų globos namus renginyje atstovavo ansamblis "Strėva" jau 4 metus iš eilės. Dainavo Margarita, Aldona, Daiva ir klavišiniais grojo Žilvinas. Mus palaikė ir kartu dainavo, jau antrą kartą šiame renginyje, Česlovas Kriščiūnas, kuris yra modernaus ansamblio, liaudiškos muzikos kapelijų meno vadovas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokytojas, įkūręs vieną pirmųjų Lietuvoje vokalinių instrumentinių modernaus folkloro ansamblį "Čiūtyta".

Buvome pirmieji. Pradėjome renginį dainuodami dvi lietuvių liaudies dainas: partizanų malda "Tu Lietuva, tu mana" ir "Šiaudais dengtas namelis".

Ne tik patys dalyvavome, dainavome, bet ir smagiai leidome laiką, su malonumu klausėmės šventinio koncerto. Nė nepajutome, kai atėjo laikas grįžti į namus.

Nuotrauka

Nuotrauka