Naujienos

2017-08-06 11:08:30

Sąskrydis

Rugpjūčio 2 – 4 dienomis dalyvavome jau tradiciniu tapusiu gyventojų sąskrydžiu, kuris vyko Vilkaviškio rajone, Kumečių II kaime esančioje Podvarko poilsiavietėje, kur turėjome galimybę gyventi palapinėse, pasigrožėti nuostabia gamta, pabendrauti su kitų socialinės globos namų atvykusiais dalyviais.

Sąskrydžio metu praleistas laikas buvo įdomus, kiekviena diena turėjo savo staigmenų ir nuotykių. Pirmoji diena sąskrydyje prasidėjo stovyklavietės įsikūrimu, komandų prisistatymu. Stovyklos dalyviai turėjo unikalią galimybę pasižiūrėti iš arti ugniagesių, bei policijos automobilių įrangas. Iki sutemų linksmino visus susirinkusius gyvo garso koncertas.

Antrosios dienos rytas prasidėjo tradicija tapusiomis žvejų varžytuvėmis. Po jų, tie kas dar norėjo ilgiau pamiegoti, buvo pažadinti ir pakviesti sudalyvauti rytinėje mankštoje. Pasistiprinus ir atgavus jėgas, laukė naujas, dar nepatirtas iššūkis sudalyvauti orientacinėse varžybose  „Lobio ieškojimas“ ir surasti lobį. Šio žygio metu mes ne tik  matėme nuostabią gamtą, atlikinėjome užduotis, bet ir buvome patekę „miško gyventojams“  į rankas, ko pasekoje už vaikščiojimą po jų teritoriją turėjome susimokėti atliekant įvairias užduotis.

Dienos metu norintys galėjo sudalyvauti viktorinoje kurią vedė visuomenės sveikatos biuro darbuotojos. Vakaras pateikė nemažiau staigmenų. Visi susirinkusieji galėjome paragauti skanios žuvienės išvirtos ant laužo ir pamatyti nuostabų spektaklį „Pinigėliai“, kurį sąskrydžio dalyviams padovanojo Vilkaviškio kultūros centro artistai. Tačiau tuo vakaras nesibaigė, praėjus lietučiui, visi norintys galėjo linksmintis ir šokti vakarinėje diskotekoje, bendrauti prie laužo.

Trečiosios dienos rytas prasidėjo smagia, nuotaikinga rytine mankšta. Po mankštos, ir taip visų pamėgtų vandens procedūrų pradėjome tvarkytis savo stovyklavietę, dėtis daiktus namo. Po sudalyvavimo draugiškoje komandinėje estafetėje susirinkome aikštelėje atsisveikinimui. Visos komandos buvo apdovanotos už dalyvavimą sąskrydyje. Nors ir liūdna atsisveikinti, bet išsiskyrėme su viltimi susitikti sekančiais metais.

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka