Naujienos

2018-05-25 09:05:30

Sportinės veiklos popietė "Pasitinkant Vasarą"

2018 m. gegužės 24 dienos saulėtą ir gražią popietę Strėvininkų socialinės globos namų gyventojų taryba organizavo linksmą sportinės veiklos popietę „Pasitinkant Vasarą“ lauke su silpnesniais ir slaugos grupių gyventojais. Taip pat į smagią popietę buvo pakviesti ir visų socialinių grupių gyventojai, kurių daugelis noriai prisijungė.

Gyventojai su užsidegimu ir dideliu noru dalyvavo sportinių užsiėmimų veiklos kampeliuose, kuriuose mielai gyventojų tarybai pagalbą teikė socialinės darbuotojos ir socialinių darbuotojų padėjėjos. Silpnesni gyventojai džiaugėsi parodytu dėmesiu ir gerai praleistu laiku: krepšinio aikštelėje žaidžiamu baudų mėtymu, šaškių varžytuvėmis, dėlionių dėliojimu, žiedo ant bokštelio mėtymu, kamuolio į futbolo vartus varymu, oro lėkščių skraidymo varžymusi, lauko boulingu ir kitais užsiėmimais.

Merginų grupelė padedant sporto užimtumo specialistei pagamino dekoracines vazas, kurios pasipuoš gėlėmis ir kuriomis planuojama papuošti lauko sporto bazę ir kitas globos namų patalpas.

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka