Naujienos

2019-11-18 04:11:55

"Stiprus, kai tu šalia" Rokiškyje

Lapkričio 15 diena mums pripildyta muzikos ir pačių gražiausių jausmų. Šią dieną prisidėjome prie jubiliejinio, 20 - to respublikinio renginio "Stiprus, kai tu šalia", kuris skirtas tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti.

Renginį vedė jo iniciatorė ir sumanytoja, Gema Jurgelevičienė, jai talkino charizmatiškasis Kalėda, Arvydas Bagdonas. Koncerto dalyvius ir žiūrovus sveikino Panevėžio vyskupas, atstovai iš seimo, Rokišio rajono meras ir daug kitų garbių svečių.

Mums talkino itin stipriu vokalu pasižyminti Evelina Basevičiūtė, kuri geriau scenoje žinoma Evos vardu. Moterys atliko romansą “Du smuikai” ir dainą “Lauk manęs”. Žavi, energinga, nuoširdi, spinduliuojanti šiluma ir visada besišypsanti. Taip atlikėją apibūdina globos namų gyventojai, kurie turėjo galimybę metų pradžioje ne tik pasiklausyti Evos koncerto mūsų namuose, bet ir pabendrauti.

Sausakimšoje Rokiškio kultūros centro salėje susirinkę žiūrovai šėlo nuo puikių, linksmų įvairių Lietuvos globos namų ir garsių dainininkų (Radži, “Sadūnai”, Mantas Jankavičius, “Baltasis kiras”, Inga Valinskienė ir kt.) pasirodymų.

Dalyvauti tokio masto renginyje, dainuoti toje pačioje scenoje su daugybe žinomų Lietuvos atlikėjų yra žodžiais neapibūdinamas jausmas, puiki patirtis ir, žinoma, nuostabus prisiminimas...

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka