Naujienos

2016-02-15 10:10:34

Su gimtadieniu, Lietuva

„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“.

Minėdami Vasario 16-ąją globos namų tarybos nariai paruošė dovanėles. Tai buvo rankų darbo žvakelės – širdelės, simbolizuojančios meilę ir pagarbą tėvynei.

Kita dovana Lietuvai – 5 socialinės grupės organizuotas piešinių konkursas “Piešiame gražiausią žodį”. Tai piešiniai, primenantys tėvynei svarbias vietas ir vertybes. Piešiniai, leidžiantys mums visiems suprasti laisvės “kainą” ir mūsų vienybę. Iš 24 konkurso dalyvių buvo atrinkti trys geriausi ir renginio metu apdovanoti.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas pradėtas Lietuvos Respublikos himnu ir eilėmis, uždegtomis žvakelėmis, simbolizuojančiomis šviesą, kuri jungia praeitį su dabartimi, o dabartį jungs su ateitimi. Renginį pagyvino ir dainomis džiugino globos namų ansamblis “Strėva”.

Popietės metu visus susirinkusius su labai reikšminga kiekvienam lietuviui diena pasveikino globos namų direktorius Kęstutis Jakelis. Palinkėjo supratimo ir atsakomybės. Supratimo tam, ką turime. Supratimo, kad turima Laisvė yra nuolatinis darbas. Nuolatinis darbas – stiprinti savo tėvynę, būti pasirengus ją ginti ir suprasti. Taip pat direktorius ragino nepamiršti, kad Laisvė yra brangi. Laisvė suteikia galimybę gerai gyventi.

Po sveikinimų tradiciškai buvo padėkota darbuotojams ir įteiktos padėkos už sąžiningą ir pareigingą darbą, už kantrybę ir nuoširdumą.