Naujienos

2018-02-08 01:02:57

Susitikimas

Vasario 7 d. Strėvininkų socialinės globos namuose lankėsi  Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariai: pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė ir Rimantas Jonas Dagys, Algimantas Dumbrava, Juozas Rimkus, Algirdas Sysas, Gintarė Skaistė, Gediminas Vasiliauskas, šio komiteto biuro patarėjos Dalia Aleksejūnienė ir Asta Dolmantienė, taip pat Seimo narė Laimutė Matkevičienė. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinės globos įstaigų skyriaus vedėjas Darius Pauliukonis.

Susitikime taip pat dalyvavo ir Kaišiadorių rajono savivaldybės atstovai: rajono meras Vytenis Tomkus, administracijos direktorius Česlovas Neviera, socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė, vyriausioji specialistė Giedrė Pavasarytė, Žiežmarių seniūnė Edita Kerdokienė, Žiežmarių apylinkės seniūnas Albinas Kmeliauskas

Atvykusieji svečiai susitiko su globos namų vadovais, darbuotojais ir gyventojais. Vizito metu aptarė globos namų veiklos aktualijas pereinant nuo institucinės globos prie bendruomenėje teikiamų paslaugų suaugusiems asmenims su proto ir psichikos negalia, kylančius iššūkius ir galimus jų sprendimo būdus.

Atsisveikinant, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė, Rimantė Šalaševičiūtė, padovanojo 1918m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės akto, nutarimą (kopiją).

Nuotrauka

Nuotrauka