Naujienos

2019-07-03 12:07:04

Sveikatingumo diena...

Besibaigiant pirmajam vasaros mėnesiui surengėme globos namuose sveikatingumo dieną. Popietę pradėjome šūkiu "Judėk dažniau - gyvenk sveikiau". Renginio metu sužinojome, kas  yra sveikatos stiprinimas bei kaip stengtis išlikti visada sveikiems. Išsiaiškinome, kad sveikatos stiprinimas yra procesas, suteikiantis daugiau galimybių rūpintis savo sveikata ir ją gerinti.

Labai svarbus sveikos gyvensenos veiksnys yra fizinis aktyvumas, todėl mūsų globos namų gyventojai yra skatinami kuo daugiau judėti, kiekvieną dieną dalyvauja mankštoje, kurią pristatėme sveikatingumo dienos popietėje. Mankšta parinkta atsižvelgiant į gyventojų amžių, fizinį pajėgumą ir motyvaciją. Mankštos dalyviai - nuo judančių savarankiškai iki judančių kompensacinės technikos pagalba.

Renginio metu ne tik sportavome, bet ir šokome. Popietės dalyviai atliko du šokius, kurie buvo ne tik naudingi sveikatai, bet džiuginantys akį, sulaukę daug nuoširdžių plojimų.

Taip pat smulkiau susipažinome su Kneipo metodika. Pasikartojome, kad einant sveikatingumo taku atliekamas natūralus pėdų masažas, kuris atpalaiduoja, šalina nuovargį, dirglumą, nemigą, gerina atmintį bei dėmesį ir teigiamai veikia visą organizmą. Kartu stiprinami kojų raumenys ir raiščiai, gerėja laikysena ir pusiausvyra.

O baigiantis renginiui - visi pasižadėjome gyventi sveikiau bei aktyviau...

Nuotrauka

Nuotrauka