• Apie "gerąjį" virusą "Jerusalemą" ir ne tik...

  2021-06-22

  Žodžiai virusas, pandemija šiandien mumyse yra bauginantys ir labai išvarginę žmoniją. Pandemija užvaldė mus, mūsų mintis, mūsų veiklas ir mūsų gyvenimus. Viskas buvo tik apie karantiną... Nuolatinės taisyklės, baimės, ribojimai. Tačiau šios mintys ne apie “blogąjį”, o apie „gerąjį“ virusą, pasaulyje, pandemijos metu, plačiai išplitusį meilės ir vilties šokį “Jerusalema”. Šis šokis puikiai dera prie susiklosčiusių pandemijos aplinkybių – šokant nereikia susikibti rankomis, pavyksta išlaikyti fizinį atstumą, bet bendrystė jaučiama kiekviename mūsų žingsnyje. Mes kartu, mums gera. Mes tikime ir turime vilties. Pajauskite tai ir Jūs.

  Juk, kai žmogus nepraranda vilties, jis būna stiprus, nes jei net jam dėl ko nors skaudu bei liūdna – viltis jį gaivina teikdama krislelį džiaugsmo ateities perspektyvoje. Niekas negali įsivaizduoti gyvenimo be vilties, nes viltis mus skatina spręsti neįmanomas problemas. Be vilties mes negalėtume išgyventi mūsų tikėjime.

  Nuo praėjusių metų vidurvasario, atlikėjos Nomcebo Zikode atliekamą kūrinį „Jerusalema“ šoko politikai, ugniagesiai, mokytojai ir milijonai kitų pasaulio gyventojų. Ne išimtis ir Strėvininkų socialinės globos namų bendruomenė. Taigi “užsikrėtėme” šiuo virusu ir mes, šoko visi: globos namų gyventojai, darbuotojai ir žydinti gamta.

  Visi noriai rinkomės į repeticijas. Negąsdino nei dulksnojantis lietus, nei karštesnis saulės spindulys. Entuziazmas ėmė viršų. Juolab, ritmingi muzikos taktai kvietė judėti, išmokti naujo šokio bei prisijungti prie šokančių pasaulio žmonių. Kartu šokiu norėjome išreikšti ir parodyti savo esmę, bendrystę, net ir šiuo metu, kai rekomenduojama laikytis socialinio atstumo, pasidžiaugti pokyčiais, žingsniais, kuriais su viltimi žengiame į ateities rytojų.

  Šokdami meilės ir vilties šokį, priėmėme pasaulyje plintančio virusinio šokio iššūkį, į kurį raginame įsilieti ir kitus kolektyvus. Šokdami siunčiame pozityvumo ir geros nuotaikos žinutę.

  Niekas nesustabdys žmogaus noro būti laimingu, sveiku, kuriančio ir duodančio, ieškančio   ir randančio, palaikančio už rankos, žvelgiančio į akis, tikinčio, kad jis viską gali, bet tik gerumu, tik ne per jėgą.

  Juk stebuklui reikia labai nedaug... Tik šiek tiek tikėjimo, meilės ir vilties. Nuoširdžiai dėkojame Mindaugui Degučiui už palaikymą, paskatinimą, buvimą kartu ir mums įteiktą neįkainojamą dovaną – įamžintas „gerojo“ viruso akimirkas.

  https://www.youtube.com/watch?v=iMxc_wekzfI

Puslapis "Apie "gerąjį" virusą "Jerusalemą" ir ne tik..." atnaujintas 2021-06-25

© 2016–2021 Strėvininkų socialinės globos namai. Valstybės biudžeto įstaiga

Kontaktai

Mokyklos g. 46 Mūro Strėvininkų km., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56202. 
Tel.: 834653538;
Faks.: 834653538. 
El.paštas: strevininkup@gmail.com

Adresas

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre. Visos teisės saugomos teisės aktų nustatyta tvarka, kopijuoti bet kokią informaciją ar duomenis be rašytinio sutikimo draudžiama.
Juridinio asmens kodas: 290796410