• Faustinos socialinės dirbtuvės

  2021-05-09

  2020 m. birželį Kaišiadoryse startavo Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektas "Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra", kurio tikslas - didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (ar) psichikos negalia savarankiškumą ir įgalinti juos gyventi bendruomenėje, pagal jų poreikį teikiant bendruomenines paslaugas. Kaišiadoryse šį projektą įgyvendina Šv. Faustinos mokykla, kurioje įkurtos socialinės dirbtuvės - sėdmaišių siuvimo ir pildymo paslaugos. Šių dirbtuvių tikslas - ugdyti ir palaikyti proto ir (ar) psichikos negalią turinčių asmenų, kurių bendrieji darbiniai gebėjimai riboti ar labai riboti, darbinius įgūdžius realioje darbo aplinkoje, didinti žmogaus savivertę ir savarankiškumo įgūdžius.

  Džiugu, kad jau beveik vieneri metai laiko, Strėvininkų socialinės globos namai bendradarbiauja su Kaišiadorių šv. Faustinos mokykla. 7 mūsų įstaigos gyventojams ši veikla yra galimybė realizuoti save ir savo turimus gebėjimus, stiprinti pasitikėjimą savimi ir kitais.

  Kiekvieną darbo dieną, rytais prieš išvykstant į socialines dirbtuves girdisi linksmas šurmulys ir teigiamos emocijos bei nusiteikimas dirbti. Dirbama su didžiuliu atsidavimu ir vidine motyvacija. Grįžus po darbo dienos, sklinda noras pasidalinti savo patirtais įspūdžiais, įgytais gebėjimais.

  Socialinių dirbtuvių dalyviams turimas darbas yra ne tik užimtumo veikla, bet ir didžiulė vertybė, kuri ne tik įprasmina, bet ir suteikia galimybes realizuoti savo svajones.

  Dėkojame Faustinos socialinių dirbtuvių kolektyvui (Živilei, Linai ir Martynui) už nuoširdų ir prasmingą bendradarbiavimą bei sukurtą ypatingą draugystės ryšį su mūsų globos namų gyventojais. Ačiū...

  Mūsų, vienerių metų veiklos, akimirkos...

Puslapis "Faustinos socialinės dirbtuvės" atnaujintas 2021-05-18

© 2016–2021 Strėvininkų socialinės globos namai. Valstybės biudžeto įstaiga

Kontaktai

Mokyklos g. 46 Mūro Strėvininkų km., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56202. 
Tel.: 834653538;
Faks.: 834653538. 
El.paštas: strevininkup@gmail.com

Adresas

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre. Visos teisės saugomos teisės aktų nustatyta tvarka, kopijuoti bet kokią informaciją ar duomenis be rašytinio sutikimo draudžiama.
Juridinio asmens kodas: 290796410